O firmie

Przedmiotem działalności firmy Elbra S.C. - jest automatyka do bram: siłowniki do bram skrzydłowych, siłowniki do bram przesuwnych,  siłowniki do bram garażowych, segmentowych, szlabany, systemy parkingowe.  Jesteśmy na rynku od 2006 roku  Posiadamy w ofercie bramy garażowe NICE. Wykonujemy montaż siłowników oraz montaż bram. W naszej ofercie znajduje się  przede wszystkim automatyka do bram uznanych firm: NICE, NICE HOME, MOOVO, KING GATES, CAME, ponadto posiadamy domofony i videodomofony firmy, NICE, Vidos, Urmet, Cyfral. Są to produkty  firm znanych na polskim rynku - wiążę się to z niezawodną wieloletnia pracą oraz  bardzo dobrymi warunkami gwarancji i serwisem na terenie kraju.

Jednocześnie przypominamy, że bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele lat oraz gwarancję zapewnia PRAWIDŁOWA INSTALACJA PRODUKTU PRZEZ PARTNERA HANDLOWEGO WYŻEJ WYMIENIONYCH FIRM LUB FIRMĘ UPRAWNIONĄ DO MONTAŻU PRZEZ PRODUCENTA.

Na zamówienie możemy również dostarczyć i zamontować  bramy wybrane przez klienta -  skrzydłowe, przesuwne czy garażowe. Wykonujemy usługi związane z montażem siłowników - do istniejących już bram, rolet, markiz.

Montaż automatyki w zależności od warunków trwa jeden - dwa dni. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo.
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Możliwość negocjacji cen !!!


Zapraszamy codziennie w lokalu firmy Kielce ul. Żurawia 14 oraz w każdą niedzielę na nasze stoisko na Giełdzie Tor Kielce Miedziana Góra.