Montaż automatyki do bram

Firma ELBRA S.C. wykonuje montaż wszystkich posiadanych w ofercie produktów. Cena montażu jest ceną umowną - uzależniona jest od stopnia trudności montażu związanego z odległością bramy od budynku, ukształtowaniem i warunkami gruntu w którym należy położyć instalacje elektryczną, stanem technicznym istniejącej bramy, lub koniecznością montażu całej nowej bramy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się dobrać najlepsze - najbardziej ergonomiczne i ekonomiczne dla klienta rozwiązanie.

Oferujemy Państwu do sprzedaży i montażu - produkty do automatycznego otwierania bram wjazdowych, garażowych, przesuwanych oraz rolet.


Jednocześnie przypominamy, że bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele lat oraz gwarancję zapewnia PRAWIDŁOWA INSTALACJA PRODUKTU PRZEZ PARTNERA HANDLOWEGO WYŻEJ WYMIENIONYCH FIRM LUB FIRMĘ UPRAWNIONĄ DO MONTAŻU PRZEZ PRODUCENTA.


Automatyka renomowanych firm takich jak - Nice , Nice Home, King Gates, CAME, realnie podnosi wartość Twojego domu, ułatwiając codzienne życie. Możesz otwierać i zamykać bramę posesji lub garażu bez wysiadania z samochodu i bez względu na warunki pogodowe. Twoje dzieci mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie, a zwierzaki trzymać się z dala od ruchliwej ulicy. Bezpieczne urządzenia Grupy Nice'a, są projektowane tak aby zapewnić Ci komfort we własnym domu i uniknąć ryzyka typowego dla systemów pozbawionych automatycznego napędu.