bramy przesuwne napędy do bram bramy garażowe automatyka do bram szlabany domofony naprawa i montaż bram
1 2 3 4 5 6 7
Promocja bramy garażowe Promocja napędy do bram NICE
Automatyka - Systemy parkingowe

:: Systemy parkingowe::

 

Funkcjonalność
Innowacyjny system opłat parkingowych PARAGON, już niedługo może być zamontowany na co drugim parkingu w Polsce. Dzięki niemu zarządzanie parkingiem będzie szybsze, prostsze i bardziej zautomatyzowane. Nowy system parkingowy, to ta sama jednostka komputerowa obsługująca wjazd i wyjazd. To jedno urządzenie zarządzające biletami i kartami. To technologia magnetycznego odczytu i zapisu. Taki moduł zawierający „wszystko w jednym”jest prosty w wymianie i sprzyja konserwacji.Uniwersalność systemu

Paragon
może być używany do zarządzania zarówno parkingiem naziemnym, jak i wielopoziomowym, umożliwiając dostęp do terenu parkingu, kontrolę ruchu pojazdów, oferując ręczny lub automatyczny system dokonywania opłat parkingowych. Wspomaga również prace księgowo-administracyjne.

Zastosowanie
Idealny system spełniający wszelkie wymagania. Nazwa systemu kryje w sobie nowe wyzwanie technologiczne, a naszą ambicją jest, aby w przyszłości nazwa Paragon kojarzona była z doskonałością działania wśród systemów podobnej klasy. Do zastosowania na parkingach publicznych i prywatnych, lotniskach, w hotelach i szpitalach oraz na obiektach sportowych i halach targowych.

 

obraz nr 0
 obraz nr 3
 
obraz nr 2

 Funkcjonalność
Idealne rozwiązanie umożliwiające profesjonalne, a przy tym ekonomicznie i opłacalne zarządzenie małymi parkingami. System jest łatwy w instalacji i użytkowaniu,do przygotowania systemu do pracy wymagane jest jedynie kilka nieskomplikowanychczynności , natomiast po uruchomieniu zapewnia on wysoką wydajność i sprawność działania. Zaprojektowany z myślą o niskich kosztach eksploracji. Oparty na prostych, lecz zaawansowanych rozwiązaniach mechanicznych oraz wbudowanychniezawodnych układachelektronicznych.

Zastosowanie

System parkingowy PARK-LITE może pracować w podwójnym trybie. Użytkownicy zatrzymujący się jednorazowo otrzymują bilety z kodami paskowymi: to technologia,w której fi rma FAAC zdobyła ogromne doświadczenie. Abonenci otrzymują karty zbliżeniowe,zapewniające największą wygodę użytkowania oraz szybkość dostępu.

Uniwersalność
System może być obsługiwany w optymalny sposób nawet przez niewyspecjalizowanych operatorów. System PARKLITE jest w stanie obsłużyć intensywny ruch.